Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Najświeższe informacje

Maxwell opublikował nowy teledysk.
Pod tytułem "Walls" ukaże się siódmy album amerykańskiej formacji Kings Of Leon
John Newman napisał piękną balladę. Udało się to z pomocą Eda Sheerana.
18 koncertów, które złożyły się na program tegorocznego festiwalu, można było przy dobrych chęciach zobaczyć w całości. I wynieść przeświadczenie, że każdy z wykonawców zagrał na najwyższym poziomie, choć często artyści odpowiadali na różne zapotrzebowanie zgromadzonej przed sceną publiczności.
LP oraz Filatov & Karas wystąpią podczas tegorocznej gali ESKA MUSIC AWARDS, która odbędzie się już w najbliższy piątek - 26 sierpnia w Szczecinie.
Australijki elektroniczny duet Empire Of The Sun przerywa trwające trzy lata milczenie. Pod koniec października ukaże się nowa płyta formacji zatytułowana "Two Vines".
Niezwykle popularny w naszym kraju duet z Egiptu, prezentuje swoje największe produkcje na jednym, dwupłytowym wydawnictwie pt. "Armada Collected". Zestaw najistotniejszych według fanów utworów od Aly & Fila, jakie ukazały się w ciągu ostatnich 13 lat.
Tegoroczny OFF okazał się być pełnoprawnym OFFem z nazwy, a wszystko to za sprawą artystów którzy nie wystąpili/wycofali się w tym roku.
Sprawdź, na jakiej scenie i o której godzinie wystąpią Twoi ulubieni artyści.
Britney Spears zaprezentowała trzecią piosenkę ze swojej dziewiątej płyty.
"Nieiskotne" to pierwszy singel z nadchodzącej płyty Tego Typa Mesa "Ała", dziesiątej w dorobku artysty. Nagranie z udziałem Izy Lach właśnie trafiło do sieci.
Fisz Emade Tworzywo jesienią rusza w trasę koncertową po Polsce, która promować będzie nowy album "Drony".
The Dumplings przedstawiają klip do "Tide of Time"
Skład Kraków Live Festival poszerzył się o czterech polskich artystów.
Bovska zrobiła fanom niespodziankę i opublikowała nowy utwór wraz klipem.
Róisin Murphy zasiliła skład Kraków Live Festival.
Kanye West właśnie pobił króla popu, Michaela Jacksona w jednej ze statystyk. Chodzi o liczbę piosenek, która znalazła się w pierwszej 40. listy "Billboardu".
Adele jest pierwsza artystką wymienianą w związku z przyszłorocznym Super Bowl.
Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Jego organizatorzy przedstawili dziś grupę 18 artystów, którzy zasilą trzy festiwalowe sceny.
MØ zaprezentowała swoją wersję utworu Franka Oceana.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję